rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Stavebnictví a reality (20) => Realitní služby (7) => Realitní služby, správa a prodejní služby (40) => Realitní obchodníci pro zahraniční nemovitosti (7)
Realitní obchodníci pro zahraniční nemovitosti
Zobrazuji záznamy 1 až 4 z celkem 4.

BOHEMIA PRODUCTS CZECH s.r.o - nemovitosti v zahraničí

Prodej nemovitostí v Egyptě, Turecku, Chorvatsku. Reality v Turecku, Egyptě, Chorvatsku. Realitní kancelář, správa nemovitostí, pronájem nemovitostí, realizace staveb, development, rozvoj zahraničních investic.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.seaestate.nete-mail: bohemi@quick.cztel.: +420 596884789
 

EXTRADE CZ s.r.o.

Rodinné a bytové domy,instalatérské a topenářské práce, vzduchotechnika, elektroinstalace, stavby na klíč, hrubé stavby, zateplení fasád, střechy - krovy, plastová okna, montované dřevostavby, finanční poradenství - hypotéky
web: http://www.extradecz.cze-mail: info@extradecz.cztel.: +420 777117243
 

HAPI DREAM s.r.o.

Zprostředkujeme nákup, prodej a pronájem nemovitosti v Egyptě a veškeré služby s tím spojené jako správa majetku, udržba, zařízení apod. Specializujeme na rekreační oblast Rudého moře, Hurghada a okoli, Sharm El Sheikh a okolí, Sokhna a okolí.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.hapidream.come-mail: info@hapidream.comtel.: +420 233931490
 

MyNextHome s.r.o.

MyNextHome se specializuje na prodej horských chat, vil a apartmánů ve francouzských, švýcarských a rakouských Alpách. Nabízíme nemovitosti pro celoroční bydlení/užívání, kombinaci vlastního užívání a pronájmu i investiční projekty s garantovaným ziskem.
web: http://www.mynexthome.cze-mail: info@mynexthome.cztel.: +420 251681041
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.19256 s